עם התפתחות הטכנולוגיה והאינטרנט, שיתוף רגשות, תמונות וחוויות הפכו להרבה יותר פשוטים וקלים. ניתן לעשות זאת באמצעות מגוון רחב של כלים ובראשן הרשתות החברתיות – פייסבוק, יוטיוב, אינסטגרם, טוויטר – אך גם באמצעות כלים עצמאיים יותר, בניית אתר אינטרנט \ בלוג אישי שדרכו תוכלו לעדכן את העולם בכל העולה על רוחכם ולצבור לעצמכם קהילת עוקבים.

מה שמיוחד בבניית בלוג על פני כל האחרים זה שכאן מדובר על פלטפורמה שהיא כולה שלכם ואין לכם שום מגבלות. למשל, אם תנסו לקדם את עצמכם באמצעות רשת חברתית אחת, תגלו שהדרך לאסוף גולשים היא מאוד מוגבלת. כך למשל לא תוכלו לקבל גולשים באמצעות גוגל תחת ביטויי מפתח רבים אלא בעיקר בביטוי המותג שיצרתם. זה נחמד, אבל זה לא מספיק. בנוסף לכך, ברשתות החברתיות אתם מוגבלים בדרך שבה אתם יכולים להציג את החוויות שלכם. ביוטיוב תוכלו לפרסם סרטונים בלבד, בפייסבוק סרטונים, תמונות וטקסט שיוצג בצורה מאוד אחידה, כך שאם תרצו לשלב תמונות בתוך כתבה בצורה מסוגננת או ליצור פורמט של מתכונים למשל, יהיה לכם קשה מאוד לעשות זאת.

כל אלו מוכיחים שוב שהפלטפורמה הטובה ביותר בניית בלוג עצמאי שיהיה ניתן להגיע אליו באמצעות כתובת אתר (דומיין) מיוחדת שתפנה לאתר שלכם ותאפשר לכם לשווק את עצמכם בשאר הפלטפורמות האחרונות. זאת אומרת שתוכלו להחזיק בלוג ולשמור על הקהילות שלכם ברשתות החברתיות ואף להיעזר בקהילות האלו כדי לחזק את הבלוג ולהפנות לשם את הגולשים.

מחיר בולג

ניתן כיום לבנות בלוגים בחינם תחת מספר מערכות שונות אבל הדרך הטובה ביותר לקבל מוצר מוגמר ויפה לשביעות רצונכם היא להיעזר בחברה מקצועית לבניית בלוגים. חשוב לבחור את החברות בקפידה ולא ללכת לחברות שמציעות לכם מחירים מוגזמים מבלי לברר את שאר האופציות שלכם. בניית בלוג פשוט לא אמורה להיות תהליך יקר, והמחיר הכולל עבור מעצב, מתכנתים וסה"כ תהליך הקמת האתר לא אמורה לעלות לכם יותר מ-4-5 אלף שקלים. וזה בהקצנה, מכיוון שאפשר להשיג בלוג בהרבה יותר זול, במחיר של 1-2 אלף באמצעות מתכנתי וורדפרס למשל.

אנחנו מבצעים בניית בלוגים במחירים מוזלים. בלוג המשותת על תבנית מוכנה עם שינויים והתאמה עיצובית לטעמכם יכול לעלות בין 700-1000 שקלים לשנה. במידה ואתם רוצים בלוג מותאם יותר, תוכלו לבנות אצלנו בלוג במחיר של 2000 ש"ח במחיר חד פעמי, ואז לשלם על תחזוקה (שרת ודומיין) תשלום קבוע של 700 ₪ לשנה. מדובר במחיר משתלם מאוד ביחס למוצר הסופי ויש לקחת זאת בחשבון.