נתחיל בכך שבניית אתרים הוא תחום מורכב. תחום שמכיל בתוכו אינסוף אפשרויות וגם אם נצמצם את זה לאתרי תדמית לעסק - הרי גם לזה אין גבול ומחיר האתר מורכב מהרבה פרמטרים בהם : העיצוב, הייחודיות, האינטראקציה עם הגולש, התיכנות, התאמה לסלולר ועוד..

החברות הגדלות במשק משקיעות עשרות אלפי שקלים על אתרי תדמית על מותג כזה או אחר. הדבר דיי מובן כשמדובר במותג צריך להביא צוות קריאטיבי שישב על כל כפתור באתר וינתח כיצד ואיפה לשים אותו על מנת שהוא יבצע את הפעולה אליו הוא נדרש.

אך מה יהיה כאשר מדובר בעסק קטן שרק רוצה להופיע באינטרנט כשמחפשים אותו, האם גם הוא נדרש לשלם אלפי שקלים? האם יש פתרון זול יותר?

בניית אתרים זולים לעיתים יכולים להיתפס כ"לא טובים" והדבר אינו מדוייק. 

בעל עסק שיעדיף רק להופיע באינטרנט נטו ולא כל כך אכפת לו מנראות האתר ומ"הנעה לפעולה" וכל רצונו הוא שיגיעו לאתר אלו שבעיקר חיפשו את השם שלו ויוכלו ליצור איתו קשר. אתר כזה אינו חייב להיות ייחודי או מושקע, מספיק מספר דפים (ולעיתים מספיק אפילו דף נחיתה) טופס צור קשר, פרטי יצירת קשר נוספים ויש אתר. אפשר אפילו לבנות אתר מתבנית. ישנם גם שירותי בניית אתרים בחינם שמציעים שירותים מהירים כאלה מעיצוב תבניתי

לאחרונה הקמנו מיזם שנקרא "אתר פיקס" הרעיון מאחוריו הוא לתת בחירה לבעלי עסקים לבנות אתר על פי התקציב שלהם. רעיון ה"פיקס" הוא לא חדש והוא החל את המהפכה שלו עם ה"קופיקס" הידוע.

לקחנו את אותו קונספט של מחיר פיקס ואנחנו מציעים שירותי בניית אתרים בזול ומעלה מבלי לרדת באיכות ובשירות.