אם יש לך אתר אינטרנט, אתה בטח יודע עד כמה הוא חשוב ומשמעותי לעסק שלך. אם אין לך אתר אינטרנט, אתה בטח תבין זה במוקדם או במאוחר. לכן, כשאתם בונים אתר, אתם רוצים להיות בטוחים שתקבלו את השירות הטוב ביותר ושכל דבר קטן שתרצו לשנות ולעשות בו, תוכלו לעשותו במהירות. בשביל דבר כזה, יש כמה פתרונות.

הפתרון הראשון - מערכת ניהול תוכן שתאפשר לכם לבצע כמה שיותר שינויים.

כשהאתר לא בנוי בצורה הטובה ביותר ללקוח, הוא ימצא את עצמו אמנם מקבל מוצר סופי שנראה טוב, אבל בהמשך כשירצה לשנות פרטים באתר, הוא יגלה שזה הרבה יותר קשה. כשאתה מקבל אתר, אתה רוצה להיות בטוח שאתה מקבל גישה לכל מה שאתה צריך כדי לערוך את השינויים המתאימים. זה אומר שאם יש דף תוכן באתר שאתה רוצה לשנות בו פסקה אחת, אתה צריך לקבל את האפשרות לעשות זאת. זה תקף לא רק לדפי תוכן אלא לאזורים שונים בתבנית האתר. חשוב לציין זאת מראש לבונה האתר כי לפעמים לאחר שבניית האתר הסתיימה, בונה האתר לא לקח זאת בחשבון וזה כרוך בשינויים בקוד.

הפתרון השני - עבודה משותפת עם בונה האתר (ניהול אתר)

לחיצת ידייםכשיש לכם עסק משגשג, לא תמיד יש לכם את הזמן לתפעל את האתר או לדאוג לשינויים כאלו או אחרים, במיוחד לא בפאנל אחורי שמצריך לעתים למידה. לכן, עסקים רבים מעדיפים שמישהו אחר ינהל להם האתר. לפעמים יהיו אלו מנהלי אתרים שעושים זאת בנפרד (Webmaster) ולפעמים הדרך הטובה לבחור היא שירות ניהול אתר אינטרנט שמספק בונה האתר. בצורה כזאת, הוא מכיר את המערכת ויכול לערוך שינויים לפי הצורך. כמובן שמדובר בשירות בתשלום פר פרוייקט, חודש או שעות עבודה, אך זה בהחלט שווה את התמורה. כשזה משתלב עם קידום אתר האינטרנט שלך התוצאה אפילו יכולה להיות טובה פי 2.

בפעם הבאה כשאתה בונה אתר, או כשאתה משדרג את האתר שלך. קח זאת בחשבון.

יצא לכם לשמוע על אתר רספונסיבי? אם לא לחצו כאן למאמר בעניין