תפריט תפריט
menu mobile
gocms
בניית אתרי תדמית | בניית אתרי תדמית לעסקים | בניית אתר תדמיתי לעסק | בניית אתר לעסק | בניית אתרים לעסקים

ארכיון בלוג מרץ 2017

בעל עסק קטן, פרילנסר או אדם פרטי שרוצה לפתוח אתר אינטרנט קטן מגלה במהרה שיש לו מגוון רחב של אפשרויות. ישנן חברות גדולות שמציעות אתרים יוקרתיים וישנן חברות קטנות שמציעות אתרים בינוניים אך יש גם אופציה שלישית שרבים בוחרים לפנות בה, גם אם זה כרוך בהתפשרות מצידם - בניית אתר בחינם. בהנחה שיש לכם את הזמן והסבלנות ללמוד איך בונים אתר חינם, יש לנו כמה הצעות בשבילכם.

וורדפרס - מערכת הוורדפרס היא אחת המערכות הטובות ביותר בעולם לבניית אתרי אינטרנט. היא גם פופולרית מאוד בארץ ובעולם ויש לא מעט מתכנתים שיבנו לכם אתר וורדפרס בזול אבל אם אתם רוצים בחינם - גם זו אופציה. מערכת הבלוגים של וורדפרס מתאימה לאתרים קטנים ולבלוגים מכל התחומים. היא מאוד פשוט לשימוש אך כשאתם מבצעים את הבניה דרך השרת של וורדפרס אתם מאוד מוגבלים בהתאמה האישית.

וויקס - וויקס זוהי חברה ישראלית בעלת שם עולמי לבניית אתרים. בדומה לוורדפרס, גם פה אפשר לפתוח אתרים קטנים בחינם אך ההתאמה האישית פה יותר טובה. ניתן לעצב את האתר כפי שרוצים ולעשות שלל אפקטים, אך הממשק לא פשוט ונוח כמו ממשק הוורדפרס ולכן הרבה אנשים יכולים להתקשות פה.

אתרי בלוגים - ישנם לא מעט אתרי בלוגים למיניהם במידה וזה מה שאתם מחפשים. תפוז, נענע, בלוגר ועוד פלטפורמות נוספות לבניית בלוגים בחינם הם אופציות טובות אם אתם רוצים אתרים קטנים וזניחים רק לכתוב בהם את מה שעולה לכם בראש. נענע ותפוז הם בלוגים מאוד בנאלים ולא מציגים יותר מדי אפשרויות. Blogger מבית גוגל לעומת זאת מאפשר לכם להתאים אישית ולבנות אתרים חמודים למדיי.

כשחינם לא מספיק

כפי שאתם רואים, יש כמה דרכים טובות לבנות אתר בחינם, אבל השאלה היא האם הדרכים האלו מספקות אתכם או האם הייתם מעוניינים לקבל קצת יותר בתוספת קטנה של מחיר. החיסרון העיקרי באפשרויות האלו הוא ההתאמה האישית. אצלנו כן תקבלו התאמה אישית לאתר שלכם וכל זאת במחיר של 699 שקלים בשנה בלבד. אמנם מאות שקלים בשנה נראית כמו הוצאה לא נעימה, אבל בהתחשב בתמורה הגדולה שמקבלים והסיפוק העצום מהאתר החדש והנאה שלכם - זה בהחלט משתלם. פנו אלינו לפרטים נוספים.

כל הכבוד, אז פתחתם את העסק הראשון שלכם ואתם בטח מתים להתחיל לשווק ולקדם אותו. ובכן, אם עשיתם את הבדיקה שלכם לפני הקמת העסק אתם בטח יודעים עד כמה פעולת השיווק היא עבודה קשה ומייגעת. לא פשוט לשווק את העסק ולהגיע איתו לקהל רחב, אך היום באמצעות האינטנרט זה הרבה יותר פשוט מבעבר. היום לא צריך להשקיע במגוון רחב של פלטפורמות כדוגמת דפי זהב, חלוקת פליירים, פרסומות בעיתון וכו'.. עסקים קטנים יכולים ליהנות מהיתרונות האלו במחירים נמוכים יותר וקלים להשגה - באמצעות האינטנרט.

לאחר הקמת עסק, או אפילו לפני הקמתו, מומלץ שיהיה לכם אתר אינטרנט כדי שתוכלו להציג את העסק שלכם בעולם הדיגיטלי. באמצעות האתר תוכלו לשווק את עצמכם בקלות ברשתות החברתיות, במנועי החיפוש, במגזינים דיגיטליים, בפורומים ובאינדקסי עסקים למיניהם. בנוסף לכך, האתר יכול לשמש גם את הלקוחות שלכם בעולם האמיתי באמצעות זה שבכל מקום שבו תפרסמו את העסק שלך, תצורף כתובת אתר האינטרנט. שימוש באתר אינטרנט כחלק מתהליך השיווק הוא הכרחי לכל עסק, ואם הקמתם עסק חדש, זהו אחד הדברים הראשונים שתצטרכו לעשות.

איזה אתר צריך?

חברות גדולות שירצו לבנות אתר יפנו לחברות בניית אתרים גדולות שמתמחות בבניה ואף שיווק אתרי אינטרנט גדולים ומורכבים בקנה מידה גדול. עסקים קטנים יסתפקו באתרים קטנים. בדרך כלל ניתן לפתוח אתרים קטנים כאלו באמצעות מערכת הוורדפרס שהיא אחת המערכות הטובות ביותר בעולם לניהול אתר.

עוסק פטור המשתמש באתר בתור הכנסה צדדית בטח לא ירצה להשקיע כספים רבים ולכן הוא יבנה את האתר באמצעות האמצעים הזולים שקיימים באינטרנט או אפילו ינסה לבנות את האתר בעצמו, אך אנחנו נמצאים בתקופה בה ישנם שירותים לבניית אתרי אינטרנט שלא צריכים לעלות לכם הרבה כסף ולכן השירותים החינמיים לא נותנים תוצאה מספקת ואם תנסו לבנות בעצמכם זה עלול לגזול מכם זמן רב - ולא בטוח תקבלו תוצאה איכותית. למשל מאפשרים לכם לבנות אתר אינטרנט במחיר זול של כמה מאות שקלים בלבד למשך שנה שלמה. עסקים קצת יותר גדולים שירצו אתרים יוכלו להשתמש בשירותים שונים כדי לקבל את האתרים שלהם בהתאם לתקציב, לאפיון של האתר וגם אם יצטרכו בעתיד להגדיל ולהרחיב את האתר - תמיד זה אפשרי.