תפריט תפריט
menu mobile
gocms
בניית אתרי תדמית | בניית אתרי תדמית לעסקים | בניית אתר תדמיתי לעסק | בניית אתר לעסק | בניית אתרים לעסקים

ארכיון בלוג יוני 2016

post
אתרי תדמית לעסקים קטנים פורסם ב 26.6.2016 (14:54)

היום לא משנה אם אתה בעל חברה גדולה בתל אביב או בעל עסק קטנטן בירוחם, אתר תדמית לעסק שלך הוא תמיד יהיה רעיון טוב. בעבר, כשהאינטרנט היה בחיתוליו, בניית אתר אינטרנט הייתה סיפור גדול ומורכב והמחירים היו בהתאם, היום יש יותר מודעות לעניין והשוק גדול מאוד ולכן המחירים וההצעות מתאימים את עצמם לכל אחד ואחד, גם לבעלי עסקים קנטים. כך נוצר מצב שבו אתרי תדמית לעסקים קטנים כבר לא נחשב לדבר לא מקובל, כל אחד בונה לעצמו אתר אינטרנט בין אם דרך שירות בתשלום קבוע ומתחדש ובין אם בניית אתר במחיר ראשוני וחד פעמי ולאחר מכן רק הוצאות התחזוקה.

 

היום כשאתה משווק את העסק שלך אתה רוצה להיות בטוח שאתה מגיע לכמה שיותר קהל יעד שאפשר ואם אין לך אתר אינטרנט אתה מפסיד חלק גדול מקהל היעד הזה. גם אתה, בתוך עסק קטן בפריפריה או בכל מקום אחר, מפסיד לקוחות פוטנציאלים שמחפשים את השירות אותו אתה מספק באינטרנט ואתה נעדר מתוצאות החיפוש - כי אין לך אתר אינטרנט. לא חבל? היום ניתן לבנות אתר אינטרנט תוך זמן קצר ובמחיר נמום ומשתלם, וכמו שפעם אנשים היו משלמים כסף בשביל להופיע בפרסומת בדפי זהב או בעיתון כזה או אחר כדי לפרסם את העסק שלהם, היום אתה יכול להגיע לקהל היעד שלך בדרך יעילה יותר ובמחירים הוגנים יותר באמצעות האינטרנט. אתרי תדמית לעסקים קטנים הופכים לכלי שיווקי הכרחי לכל עסק קטן ועם אופציות קידום האתרים הקיימות היום על מנת לשווק את האתר בתחום הפעילות בו אתה עובד העסק הופך למשתלם הרבה יותר.

post
נגישות של אתרי תדמית פורסם ב 6.6.2016 (14:45)

במאמר הבא נדבר על נגישות של אתרי תדמית.
בשנים האחרונות גוברת המודעות להנגשת אתרי אינטרנט עבור אנשים בעלי מוגבלויות שמתקשים להשתמש באתרי אינטרנט כמו כולנו.
מדובר בדרך כלל באנשים בעלי מוגבלות ראיה או אנשים המשתמשים בתוכנות מסוימות על מנת לגלוש באתרי האינטרנט, אותם אנשים לא יכולים לראות את האלמנטים השונים באתר כדוגמת תמונות או אלמנטים אחרים שלא מוצגים באמצעות תוכנת קורא האתרים ועל כן יש לבצע בניית אתר בצורה שתהיה נוחה לכל אחד להשתמש באתר ולהפיק ממנו את התועלת כדי שגם הגולשים יוכלו להיעזר בתכנים שבאתר וגם בעל האתר יזכה ליותר גולשים באתר שלו.
על מנת לעשות זאת, יש ללמוד את חוקי הנגישות באמצעות האתר "אתר נגיש" המפרט את החוקים ואת התנאים להפיכתו של אתר לאתר נגיש.

אתם, בתור לקוחות, לא צריכים לדאוג יותר מדי. במידה ואתם מחפשים חברת בניית אתרים שתבנה עבורכם אתר תדמית אתם רק צריכים לשאול אותם לגבי נגישות האתר, ברוב המקרים בניית האתר כאתר נגיש תהיה ברורה מאליו וכלולה במחיר מהסיבה שמדובר בחלק בסיסי מבניית האתר, בדומה לאתר רספונסיבי שכבר הפך לסטנדרט. בוני אתר התדמית שלכם ידעו איך להנגיש את האתר בצורה הטובה ביותר וישתמשו בכללים שמופיעים באתר "אתר נגיש" כדי שכולם יוכלו לגלוש בו בצורה נוחה מכל מכשיר וגם בשביל שמנועי החיפוש יוכלו לסרוק את האתר ולקבל ממנו יותר מידע שיעזור לכם לקידום האתר שלכם.