תפריט תפריט
menu mobile
gocms
בניית אתרי תדמית | בניית אתרי תדמית לעסקים | בניית אתר תדמיתי לעסק | בניית אתר לעסק | בניית אתרים לעסקים

ארכיון בלוג דצמבר 2016

post
מערכת ניהול תוכן קלה ופשוטה פורסם ב 20.12.2016 (17:18)

בעלי אתרים, ובמיוחד כאלו שמנהלים בלוגים, אוהבים שמערכת ניהול התוכן בה הם משתמשים היא קלה ופשוטה לשימוש. ישנן מערכות מסורבלות שמקשות את העבודה ולפעמים כתיבת פוסט פשוט הופכת להיות פעולה של עשרות לחיצות ומעברי דפים בעוד שיש חלופות אחרות יותר טובות.

המערכת של GoCms מצטיינת בקלילותה ביחס למערכות אחרות. המערכת נבנתה על ידינו בהתאמה אישית כדי שקהל הלקוחות שלנו יהנה ממערכת יעילה ואפקטיבית לשימוש באתר שלהם. שימוש במערכת, בדגש על הוספת דפים לאתר, הופכת להיות פעולה פשוטה מאוד גם עבור אלו שאין להם שום ידע במערכות ניהול תוכן אחרות, וכמובן שהמערכת שלנו היא גם בעברית עבור הקהל הישראלי.

מי שניהל בעבר אתר וורדפרס בוודאי יודע איזו נוחה היא הקלות של השימוש בעורך תוכן איכותי וטוב. גם המערכת שלנו מאפשרת כתיבת תכנים עשרים בקלות, ממש כמו בתכנת הוורד במחשב. אפשר לבצע כתיבה צבעונית, עם הדגשות, כותרות, רשימות והוספת תמונות בקלות רבה.

אם אתם מחפשים לבנות אתר אינטרנט ומעדיפים לא להסתבך או לבזבז שעות ארוכות בהבנה של מערכת מסובכת, בחירה ב-GoCms תהיה הבחירה המושלמת עבורכם. למשל, על מנת לפתוח דף באתר, יש צורך לבצע התחברות לפאנל, ללחוץ על 'הוסף דף', לכתוב את התוכן ולשמור. זה הכל! נשמע פשוט ביותר לא?

אגב, מערכת ניהול קלה שאינה מכבידה על השרת תורמת למהירות האתר באופן קריטי ובכך גם תורמת לקידום האתר בגוגל.

post
בניית אתרי תדמית לקידום פורסם ב 5.12.2016 (17:39)

כשאתם רוצים לבנות אתר למטרות קידום אתם רוצים שהוא יהיה כמה דברים עיקריים.

  • קליל ומהיר
  • קוד נכון ותקני
  • עיצוב יפה וברור לשימוש

אצלנו ב-GoCMS זה בדיוק מה שתקבלו! בנוסף לעובדה שאנחנו בונים אתרי תדמית איכותיים וטובים אנחנו גם מתמחים בקידום אתרים ואנחנו יודעים בדיוק מה האתר שלכם צריך. תחום קידום האתרים הוא מאוד מורכב, הן ברמת הקוד והן ברמת תחזוק האתר ולכן חשוב מאוד שהאתר שלכם יהיה אופטימלי למנועי החיפוש כבר החל מהקוד. אתם צריכים שהאתר שלכם יהיה מינימליסטי, עם קוד נקי ותיקני וגם שהעיצוב שלכם יהיה מונגש וטוב עבור הגולשים השונים שגולשים מהמחשב ומהסלולרי.

רספונסיביות - חלק בלתי נפרד מהקידום

האתרים שאנחנו בונים עם אתרים רספונסיביים. אתר רספונסיבי הוא אתר אשר מתאים את עצמו לדפדפנים השונים, לרזולוציות השונות ולמחשבים השונים. כשהאתר רספונסיבי, לא משנה מאיפה או איך יגלשו בו הוא ייראה היטב. בשנים האחרונות ובמיוחד בשנה האחרונה גוגל מייחסים לכך חשיבות רבה בתוצאות החיפוש שלהם. הם מתעדפים באופן ברור אתרי אינטרנט אשר נבנו בהתאמה לסלולרי ולטאבלטים מכיוון שהשימוש במכשירים אלו לגלישה באינטרנט גובר כל חודש.

אתרי תדמית צריכים להיות רספונסיביים לא רק מסיבות קידום, אלא גם בגלל שאתר תדמית צריך להיות נגיש מכל מקום כדי שהלקוחות הפוטנציאלים יוכלו ליצור איתכם קשר ולקבל מידע על העסק שלכם. אם לא כך יהיה המצב הלקוחות פשוט יעברו לאתר הבא ואתם לא רוצים שזה יקרה.

הזמינו עכשיו אתר תדמית במחיר נמוך במיוחד וקבלו את האתר המושלם עבורכם - הן למטרות קידום והן למטרות חווית המשתמש.