להחזיק אתר זה לא דבר קל, תמיד צריכים לפרסם אותו ולקדם אותו ולהזין בו תוכן על מנת להביא גולשים לאתר ולתרגם את זה לכסף (בין אם זה משירות או מוצר) על כן כולם שואלים איך להשיג גולשים לאתר.

ריכזנו עבורכם מספר טיפים ורעיונות כיצד להגדיל את התנועה לאתר שלכם.

  1. רשתות חברתיות - רשתות חברתיות כגון : פייסבוק, טוויטר, אינסטגרם ועוד - הם מקור מצויין להשיג גולשים לאתר, תתחילו בפרסום של האתר אצל החברים שלכם ובקשו מהם לשתף. אתם יכולים לעשות את זה פעם פעמיים בחודש על מנת לא להציק מידיי. תנועה ממקום כזה גם אם היא לא הכי איכותית אבל אפשרי ויימצא מישהו שמעניין אותו מה שאתם מציעים.
  2. קידום אורגני בגוגל - טוב את זה כולם מכירים, כל בעל אתר רוצה להופיע בגוגל בדף הראשון וללא ספק הופעה בדף הראשון (ובמקום הראשון בפרט) תעשה רק טוב לעסק ולעיתים לא נדירות - על זה יקום או יפול עסק. בחרו בחברת קידום אתרים מתאימה וצאו לדרך ללא חשש
  3. פרסום וקידום ממומן - בין אם תאהבו את זה או לא, בין אם אתם עושים גם אורגני או לא, קידום ממומן הן בפייסבוק והן בגוגל מספקים חשיפה לאתר. בגוגל - החשיפה יותר איכותית שכן יש פה את אפקט החיפוש שמשפיע ישירות על מה שהגולש מוצא ורוצה.
  4. רשימות תפוצה - עידן רשימות התפוצה עדיין לא תם, ולא מעט אתרים חדשים עדיין פונים לכיוון הזה, קיימות לא מעט חברות או אפילו אנשים פרטיים שנותנים במחיר סביר רשימה תפוצה טובה של כמה עשרות אלפי אימיילים פעילים, כיום עם כל הפייסבוק והרשתות החברתיות - המחירים של הרשימות תפוצה ירדו. אגב, דבר נחמד שיש בהקשר לרשימות התפוצה זה שאפשר גם לקבל רשימות תפוצה מותאמות ומפולחות - לדוגמא : לעסקים בלבד.
  5. ווצאפ ושות' - כל תוכנות המסרים המיידים יכולים להיות אחלה מקפצה להפצת אתר מסויים במיוחד אם משלבים אותו עם איזה רעיון ויראלי מגניב
  6. יוטיוב - אחלה פלטפורמה ליצור שם תוכן איכותי בצורת סרטון מגניב ולקשר לאתר מהתיאור

ישנם עוד מספר רעיונות מגניבים, אבל זה כבר במאמר הבא.