מי שלא מבין בתחום בניית האתרים ורוצה לבנות לעצמו אתר אינטרנט מגלה שם המחירים יכולים להיות מאוד מבלבלים. בעוד שבתחומים אחרים אפשר להיכנס לאתרי השוואת מחירים ולראות איפה יקר ואיפה זול ולקבל החלטה שקולה לפני הבחירה רק על סמך המחירים, בתחום בניית האתרים אין אפשרות כזאת מכיוון שכל אחד מציע מחיר אחר לחבילה אחרת. בנוסף לכך, לא מדובר במוצר זהה מכיוון שחברות שונות מציעות מוצר שונה לגמרי. החל משלב העיצוב בו מעצב מפעיל את הראש היצירתי שלו (ואין ראש זהה בין אחד לשני) ויכולות התכנות והמערכות השונות.

לא רק זאת, אלא שקיימים מסלולים שונים. ישנם מסלולים זולים כמו המזלול שאנחנו מציעים, בהם תקבלו אתר אינטרנט במחיר של פחות מ-700 שקלים לשנה, אך ישנם מחירים בהם תקנו את כל האתר מראש במחיר של אלפי שקלים ותצטרכו להמשיך לשלם על האחזקה (שמסתכמת בכמאות שקלים בשנה גם כן) אך ההבדל הוא כמובן במוצר ובהתאמה האישית שאתם מקבלים.

מחירים של אתרי אינטרנט

  • חינם - ישנם שירותים רבים שמציעים שירותי בניית אתרים בחינם. חלק מהשירותים פשוטים לשימוש אך מציעים אתר פשוט מאוד, חלק מצריכים מכם התעסקות במערכות מסורבלות וישנם גם שירותים מיוחדים ששווה לנסות ולבדוק אותם עד שמוצאים את השירות הראוי. הציצו בשירות דרופר לדוגמא.
  • 50-200 שקלים בחודש - ישנם שירותים המציעים שירותים בתשלום חודשי קבוע. בדרך כלל מדובר בחברות שמציעות מס' רב של אתרים על תבניות מוכנות. חלק מהחברות לא מציעות התאמה אישית מתקדמת כל כך, אך חלק כן (מוזמנים לנסות אותנו!). בנוסף, ישנה האפשרות שבמקום תשלום חודשי קבוע התשלום יהיה שנתי.
  • 1500-5000 ש"ח - אלו המחירים הממוצעים עבור אתר אינטרנט תדמיתי פשוט וטוב על מערכת ניהול תוכן קיימת כמו ג'ומלה או וורדפרס. מדובר פה בתחום מאוד אפור. ישנם עסקים שמציעים בניית אתרים ב-2000 ש"ח אך איכותיים להפליא בעוד שישנם כאלו שיקחו 5 אלף ותקבלו תבנית מוכנה עם שינוי של לוגו. אנחנו ממש לא אומרים שהזולים עדיפים מהיקרים, אבל חשוב מאוד לבדוק מה אתם מקבלים לפני שממשיכים בעסקה.
  • 5000-20000 ש"ח - כשחברה דורשת מכם סכומים גדולים של כסף היא כנראה מאמינה באיכות שלה וזה סימן טוב. לפעמים המחיר הגבוה משתלם ולפעמים לא. אם אתם צריכים אתר מורכב ומסובך, כמו למשל חנות המכילה אפשרויות רבות ועם עיצוב מותאם אישי לפי טעמכם, ואתם יודעים שתידרש עבודה רבה, כנראה שהמחיר מוצדק. אם מציעים לכם תבנית מוכנה עם כמה שינויים, תברחו כמו מאש.

אם אתם מבולבלים ורוצים לשמוע מה יש לנו להציע לכם (בכל טווחי המחירים הנ"ל) צרו איתנו קשר.