תפריט תפריט
menu mobile
gocms
בניית אתרי תדמית | בניית אתרי תדמית לעסקים | בניית אתר תדמיתי לעסק | בניית אתר לעסק | בניית אתרים לעסקים

ארכיון בלוג מאי 2016

post
אתר תדמית לעסק פורסם ב 24.5.2016 (18:44)

אם אתה בעל עסק בטח השקעת לא מעט מאמצים כדי לשווק את העסק שלך, בטח השקעת בלוגו יפה שיתנוסס על קיר העסק, השקעת בכרטיס ביקור, בעיצוב המקום או המודעה בעיתון, אולי אפילו פרסמת את עצמך באיזה לוח בולט שהעוברים והשבים ברחוב ישימו לב,

אבל..
לא משנה עד כמה תשקיע בזה, אתה עדיין תפספס חלק רב מהלקוחות שלך אם לא תבנה אתר תדמית לעסק שלך. אתר תדמית הוא הבסיס לכל שיווק בשנת 2016. אנשים משתמשים באתר שלהם כדי לתת ללקוחות את האפשרות להרחיב בנושא העסק שלך, זאת אומרת שאם הם רואים מודעה או נתקלים בכרטיס ביקור שלך, הם יוכלו לפנות למקור תוכן טוב שיתן להם עוד מידע על העסק שלך ועל השירותים שאתה מספק. כמובן שמלבד זה, יחסכו ממך טלפונים מיותרים של שאלות לא רלוונטיות מכיוון שאנשים שיופנו לאתר יוכלו לקבל מידע מדויק ומפורט יותר מאשר שאפשר לכתוב על כרטיס ביקור פצפון או מודעה עם מגבלת תווים בעיתון.

עוד מימד שוב של בניית אתר תדמית לעסק היא עצם זה שאתה תבנה אתר, אתה תהיה סוף סוף קיים בעולם שלם של לקוחות פוטנציאלים שאולי לא יכולת להגיע אליהם לפני כן. אנשים רבים מחפשים שירותים במנועי החיפוש כמו גוגל ובינג ואת אותם לקוחות בדיוק תוכל להשיג כשתופיע בתוצאות החיפוש.

להופיע ראשונים בתוצאות החיפוש של מילות מפתח פופולריות אולי לא תוכל להשיג בקלות מבלי להשקיע בתכנית קידום אתר ממוקדת ומקצועית, אך באמצעות בניה נכונה של אתר תדמית תוכל לתת למנועי החיפוש את המידע הנחוץ על העסק שלך כגון כתובת, מס' טלפון, תמונה או מידע נוסף כמו שעות פתיחה וביקורות במידה ואנשים יחפשו את שם העסק שלך. בנוסף לכך, מנועי החיפוש מתקדמים משבוע לשבוע והם יעזרו לאנשים שמחפשים את השירותים שאתה נותן בקרבת מקום לעסק שלך למצוא את העסק שלך יותר בזריזות בגלל הצלבת הנתונים שמבצעים מנועי החיפוש המתקדמים.

אין ספק שבניית אתר תדמית היא הכרחית לעסק שלך ושזהו אחד מהצעדים הראשונים והחשובים ביותר בתחום השיווק בהתאם לגודל השפעתו של האינטרנט על חיינו. נצל את זה לטובתך!

 

post
אתר תדמית רספונסיבי פורסם ב 11.5.2016 (13:41)

היום, כשאתם ניגשים לעסק על מנת לרכוש מוצר. חשוב מאוד שתקבלו את המוצר העדכני ביותר והאיכותי ביותר בהתאם לסטנדרטים שנדרשים בקוד המקור ובתנאים של מנועי החיפוש כדי שהאתר שלכם יהיה ידידותי לגולש ולמנועי החיפוש. כמו שכשאתם קונים מוצר חדש במיטב כספכם, אתם רוצים לקבל את המוצר החדשני ביותר, כך כשאתם בונים אתר בשנת 2016 אתם רוצים שהוא יהיה ראוי בין האתרים שנבנו בשנת 2016 ושלא תקבלו חלילה אתר אינטרנט מיושן שהוצאותיו לאחר הבניה בשביל להפיק ממנו את המיטב גדלות וגדלות. היום, כשמדברים על אתר אינטרנט מודרני מדברים על אתר אינטרנט רספונסיבי והמשמעות של זה היא שהאתר הוא אתר שמתאים את עצמו לכל פלטפורמה שבה הוא מוצג, אם תגלשו באתר דרך המחשב ברזולוציה גבוהה האתר ייראה היטב, כך גם ברזולוציה נמוכה וכך גם בטאבלטים וסמארטפונים.

יותר ויותר אנשים גולשים היום בטלפונים הניידים וגולשים דרכם באתרי אינטרנט על מנת לקבל שירותים מסוימים ולכן החשיבות של אתר רספונסיבי גדלה יותר ויותר משנה לשנה. אפשר לומר כבר שמנועי החיפוש דורשים מכל אתר אינטרנט להיות אתר רספונסיבי בין אם מדובר באתר תדמית ובין אם מדובר באתר אינטרנט גדול כמו אתר חדשות או חנות מוצרים מקוונת. אתרי תדמית לא שונים מאתרים אחרים בתחום הזה, הם צריכים להיות רספונסיביים כדי שהם יוצגו היטב בכל מקום ובכל זמן ואתם צריכים לדאוג שזה מה שתקבלו. ישנן חברות שלוקחות עבור אתר תדמית רספונסיבי תוספת מחיר אך בבניית אתר תדמית דרך GoCms תקבלו אתר אינטרנט רספונסיבי ללא תוספת מחיר, זאת בנוסף לכך שהמחיר עבור האתר הוא נמוך ומשתלם בעודו איכותי, מעוצב ויפה. האתרים הרספונסיביים שנבנים באמצעות GoCms נבנים על ידי מומחים בבניית אתרי אינטרנט כדי שהאתר יהיה ידידותי למשתמש ולמנועי החיפוש וזהו יתרון אדיר שלא בהכרח בא לידי ביטוח באתרי תדמית אחרים, גם ביקרים שביניהם.

post
תשלום מתחדש או חד פעמי? פורסם ב 8.5.2016 (13:26)

לפני שנסביר על ההבדל בין השירותים השונים נספר לכם משל קצר: אדם שהחליט להשקיע בגינה חדשה בחצר הבית שלו החליט להזמין גנן, נקרא לו חנן. חנן הכין את הכינה היפה של הלקוח ואמר ללקוח שיש צורך לשמור על התחזוקה של הגינה אחרת דברים עלולים להשתבש. מה עשה הלקוח? התקשר לחנניה שידאג להשקיה, הזמין גם את חן שידשן ואת לידור שיעדור, לכל אחד מהם הוא יצטרך לשלם בנפרד והוא גם צריך לזכור להתקשר אליהם כאשר צריך לבצע את העבודה. אם יום אחד ירגיש הלקוח שצריך להתקשר, הוא יתחיל לחפש ברשימת הטלפונים את העובד המתאים. אם הלקוח היה קצת יותר חכם, הוא יכל להגיד לחנן הגנן שיעשה בשבילו הכל, גם ידשן, גם ישקה וגם יעדר.

המשל מאוד ברור עכשיו, לקוח שבונה אתר אינטרנט במחיר התחלתי (הגינה) יצטרך עדיין לשמור על התחזוקה של האתר. זה אומר שהוא יצטרך לקנות דומיין ולחדש אותו, יצטרך לשלם על השרת, לוודא שהוא יציב ואף לעקוב אחר ביצועי השרת וכל כמה חודשים לחדש את התשלומים עליו וכך עוד כל מיני דברים שיצוצו עם הזמן יצטרך להיות הלקוח מוטרד בהם במקום פשוט להשאיר את הכל בידי החברה שדרכה בנה את האתר שהיא תעסוק בכל התשלומים בתמורה לתשלום אחיד ומתחדש כל חודש או כל שנה. לא רק שמדובר בהוצאות שמתרכזות למקום אחד ולא לכמה מקומות אלא גם שזמן יקר ודאגות נחסכים מהלקוח, זמן שהוא יכול להקדיש לעסק עצמו ולא לאתר האינטרנט. חשוב להדגיש שתשלום חד פעמי עבור אתר זהו חלום שלא בר ביצוע, כל עסקה בבניית אתר אינטרנט, בין אם במחיר חד פעמי נמוך או גבוה תצריך תשלום על התחזוקה בדומיין (כתובת האתר) ואחסון ואף אחר לא יגיד לכם אחרת, מישהו צריך לשלם על זה מהרגע שהאתר עולה ועד הרגע בו האתר לא יופיע יותר באינטרנט. על מנת לשמור על האתר שלכם ברשת אתם צריכים להמשיך לשלם על שרת ועל דומיין ולכן תשלום מתחדש הוא עסקה משתלמת מאוד, מכיוון שאם אתם בכל מקרה צריכים לשלם כל הזמן, לפחות שזה יהיה מרוכז וקבוע.

post
אתר תדמית זול - למה ואיך? פורסם ב 4.5.2016 (13:15)

ישנם עסקים קטנים שלא יכולים להרשות לעצמם לשלם הון תועפות עבור אתר אינטרנט. בניית אתר תדמית בחברות גדולות יכולה להיות עסק די יקר ומחיר אתר אינטרנט בסיסי יכול לעלות יותר מעשרת אלפים שקלים כל זאת בגלל השם של החברה והרצון שלה לא לעבוד מול עסקים קטנים אלא רק עם חברות גדולות. חברות גדולות יכולות לספק עבודה אחת משתלמת במקום עבודה עם הרבה לקוחות קטנים שמספקים מעט. אנשים שלא מבינים בתחום יכולים לחשוב שהמחירים המפוצצים שהם קיבלו בהצעת המחיר הם המחיר בשוק ולקחת עסקאות לא משתלמות או לחשוב שהמחירים באינטרנט מאוד לא הוגנים ולוותר על אתר אינטרנט בכלל. בניית אתר תדמית לא חייבת להיות בהכרח סיפור יקר ואם תפנו למקומות הנכונים תוכלו להשיג מחיר הוגן בהחלט לבניית אתר לעסק שלכם. אתר תדמית במחיר חד פעמי של אלפים בודדים או במחיר של עשרות שקלים בחודש או מאות שקלים בשנה הוא אפשרי בהחלט ואתם רק צריכים להגיע למקום הנכון שייתן לכם את ההצעה המשתלמת ביותר בשביל שתקבלו אתר אינטרנט יפה שיציג את העסק שלכם לעולם הרחב שקיים ברשת.

עצם העובדה שאתם מקבלים אתר תדמית במחיר זול זה לא אומר בהכרח שהאתר שלכם יהיה פחות טוב משל האחרים, במקרים רבים מדובר באתר אינטרנט שלא נופל מאתרים אחרים שעולים אלפי שקלים יותר אלא שהוא פשוט נבנה בצורה אחרת והעסקה נעשית באופן אחר. אם ניקח שני אתרי תדמית סטנדרטים, אחד יקר ואחד זול ונשווה ביניהם, נגלה שיש בהם פחות או יותר אותו דבר, בשניהם יש לוגו, אמצעי ליצירת קשר, תוכן בדף הבית ודפי תוכן שאליהם אפשר להגיע דרך התפריט. מעבר לזה, כבר לא יהיה מדובר באתר תדמית בסיסי וכל אחד יכול לעשות ככל העולה על רוחו בהתאם לסוג העסק שיש לו, אך זה לא הכרחי. החשיבות העיקרית שיש לבעל עסק שרוצה לבנות אתר אינטרנט במחיר זול הוא שהוא רוצה להיות באינטרנט במוקדם ככל האפשר מבלי לבזבז זמן יקר, העיקר שללקוחות שלו תהיה האפשרות לרשום את שם העסק בגוגל ולמצוא אותו, מכיוון שהיום באינטרנט, אתה באינטרנט משמע אתה קיים.