תפריט תפריט
menu mobile
gocms
בניית אתרי תדמית | בניית אתרי תדמית לעסקים | בניית אתר תדמיתי לעסק | בניית אתר לעסק | בניית אתרים לעסקים

3 הדרכים המובילות לבניית אתר חינם

חייבים להופיע באינטרנט. גם אם מדובר בעסק חדש וגם אם מדובר בלבנות אתר חינם. מאמר על 3 אפשרויות לבנות אתר בחינם

בעל עסק קטן, פרילנסר או אדם פרטי שרוצה לפתוח אתר אינטרנט קטן מגלה במהרה שיש לו מגוון רחב של אפשרויות. ישנן חברות גדולות שמציעות אתרים יוקרתיים וישנן חברות קטנות שמציעות אתרים בינוניים אך יש גם אופציה שלישית שרבים בוחרים לפנות בה, גם אם זה כרוך בהתפשרות מצידם - בניית אתר בחינם. בהנחה שיש לכם את הזמן והסבלנות ללמוד איך בונים אתר חינם, יש לנו כמה הצעות בשבילכם.

וורדפרס - מערכת הוורדפרס היא אחת המערכות הטובות ביותר בעולם לבניית אתרי אינטרנט. היא גם פופולרית מאוד בארץ ובעולם ויש לא מעט מתכנתים שיבנו לכם אתר וורדפרס בזול אבל אם אתם רוצים בחינם - גם זו אופציה. מערכת הבלוגים של וורדפרס מתאימה לאתרים קטנים ולבלוגים מכל התחומים. היא מאוד פשוט לשימוש אך כשאתם מבצעים את הבניה דרך השרת של וורדפרס אתם מאוד מוגבלים בהתאמה האישית.

וויקס - וויקס זוהי חברה ישראלית בעלת שם עולמי לבניית אתרים. בדומה לוורדפרס, גם פה אפשר לפתוח אתרים קטנים בחינם אך ההתאמה האישית פה יותר טובה. ניתן לעצב את האתר כפי שרוצים ולעשות שלל אפקטים, אך הממשק לא פשוט ונוח כמו ממשק הוורדפרס ולכן הרבה אנשים יכולים להתקשות פה.

אתרי בלוגים - ישנם לא מעט אתרי בלוגים למיניהם במידה וזה מה שאתם מחפשים. תפוז, נענע, בלוגר ועוד פלטפורמות נוספות לבניית בלוגים בחינם הם אופציות טובות אם אתם רוצים אתרים קטנים וזניחים רק לכתוב בהם את מה שעולה לכם בראש. נענע ותפוז הם בלוגים מאוד בנאלים ולא מציגים יותר מדי אפשרויות. Blogger מבית גוגל לעומת זאת מאפשר לכם להתאים אישית ולבנות אתרים חמודים למדיי.

כשחינם לא מספיק

כפי שאתם רואים, יש כמה דרכים טובות לבנות אתר בחינם, אבל השאלה היא האם הדרכים האלו מספקות אתכם או האם הייתם מעוניינים לקבל קצת יותר בתוספת קטנה של מחיר. החיסרון העיקרי באפשרויות האלו הוא ההתאמה האישית. אצלנו כן תקבלו התאמה אישית לאתר שלכם וכל זאת במחיר של 699 שקלים בשנה בלבד. אמנם מאות שקלים בשנה נראית כמו הוצאה לא נעימה, אבל בהתחשב בתמורה הגדולה שמקבלים והסיפוק העצום מהאתר החדש והנאה שלכם - זה בהחלט משתלם. פנו אלינו לפרטים נוספים.


תהיו חברתיים, שתפו את המאמר.
פוסטים נוספים
איך לקבל יותר פניות מהאתר שלך?
מה צריך בשביל לקבל יותר פניות לאתר שבנית? קבלו מספר טיפים ורעיונות כיצד להביא עוד גולשים לאתר
צפיות: 2161
כיצד להביא יותר גולשים (תנועה) לאתר
אנחנו דיי בטוחים שאתם חושבים שאתם יודעים את התשובה. אבל בטוח יש פה מספר רעיונות שגם אתם לא חשבתם עליהם
צפיות: 2357
תגובות ל3 הדרכים המובילות לבניית אתר חינם
הוסף תגובה
שם מלא:
האם אתה רובוט? (רשום את המספר שמונה)
תוכן התגובה: