תפריט תפריט
menu mobile
gocms
בניית אתרי תדמית | בניית אתרי תדמית לעסקים | בניית אתר תדמיתי לעסק | בניית אתר לעסק | בניית אתרים לעסקים

תשלום מתחדש או חד פעמי?

האם כדאי לשלם על אתר תשלום חדש פעמי או מנוי חודשי / שנתי. התשובה לשאלה נמצאת בפוסט הפשוט שלפניכם.

לפני שנסביר על ההבדל בין השירותים השונים נספר לכם משל קצר: אדם שהחליט להשקיע בגינה חדשה בחצר הבית שלו החליט להזמין גנן, נקרא לו חנן. חנן הכין את הכינה היפה של הלקוח ואמר ללקוח שיש צורך לשמור על התחזוקה של הגינה אחרת דברים עלולים להשתבש. מה עשה הלקוח? התקשר לחנניה שידאג להשקיה, הזמין גם את חן שידשן ואת לידור שיעדור, לכל אחד מהם הוא יצטרך לשלם בנפרד והוא גם צריך לזכור להתקשר אליהם כאשר צריך לבצע את העבודה. אם יום אחד ירגיש הלקוח שצריך להתקשר, הוא יתחיל לחפש ברשימת הטלפונים את העובד המתאים. אם הלקוח היה קצת יותר חכם, הוא יכל להגיד לחנן הגנן שיעשה בשבילו הכל, גם ידשן, גם ישקה וגם יעדר.

המשל מאוד ברור עכשיו, לקוח שבונה אתר אינטרנט במחיר התחלתי (הגינה) יצטרך עדיין לשמור על התחזוקה של האתר. זה אומר שהוא יצטרך לקנות דומיין ולחדש אותו, יצטרך לשלם על השרת, לוודא שהוא יציב ואף לעקוב אחר ביצועי השרת וכל כמה חודשים לחדש את התשלומים עליו וכך עוד כל מיני דברים שיצוצו עם הזמן יצטרך להיות הלקוח מוטרד בהם במקום פשוט להשאיר את הכל בידי החברה שדרכה בנה את האתר שהיא תעסוק בכל התשלומים בתמורה לתשלום אחיד ומתחדש כל חודש או כל שנה. לא רק שמדובר בהוצאות שמתרכזות למקום אחד ולא לכמה מקומות אלא גם שזמן יקר ודאגות נחסכים מהלקוח, זמן שהוא יכול להקדיש לעסק עצמו ולא לאתר האינטרנט. חשוב להדגיש שתשלום חד פעמי עבור אתר זהו חלום שלא בר ביצוע, כל עסקה בבניית אתר אינטרנט, בין אם במחיר חד פעמי נמוך או גבוה תצריך תשלום על התחזוקה בדומיין (כתובת האתר) ואחסון ואף אחר לא יגיד לכם אחרת, מישהו צריך לשלם על זה מהרגע שהאתר עולה ועד הרגע בו האתר לא יופיע יותר באינטרנט. על מנת לשמור על האתר שלכם ברשת אתם צריכים להמשיך לשלם על שרת ועל דומיין ולכן תשלום מתחדש הוא עסקה משתלמת מאוד, מכיוון שאם אתם בכל מקרה צריכים לשלם כל הזמן, לפחות שזה יהיה מרוכז וקבוע.


תהיו חברתיים, שתפו את המאמר.
פוסטים נוספים
אתר תדמית רספונסיבי
אתר תדמית רספונסיבי המותאם אישית עבורך זה הפיתרון הטוב ביותר בעידן הדיגטלי. ריבוי המכשירים וסוגי הרזולוציות וכן עליית השימוש בסלולרי מגבירים את הצורך לאתר המותאם לה-כ-ל
צפיות: 2267
אתר תדמית לעסק
למה אתם צריכים אתר תדמית לעסק? למה זה יועיל ולמה זה טוב? על כך במאמר שלפניכם
צפיות: 2262
תגובות לתשלום מתחדש או חד פעמי?
הוסף תגובה
שם מלא:
האם אתה רובוט? (רשום את המספר שמונה)
תוכן התגובה: