תפריט תפריט
menu mobile
gocms
בניית אתרי תדמית | בניית אתרי תדמית לעסקים | בניית אתר תדמיתי לעסק | בניית אתר לעסק | בניית אתרים לעסקים

מערכת ניהול תוכן קלה ופשוטה

לכל מי שיש אתר מודע לחשיבות של מערכת לניהול תוכן פשוטה. לעיתים זה כל מה שצריך בשביל לנהל אתר מצליח.

בעלי אתרים, ובמיוחד כאלו שמנהלים בלוגים, אוהבים שמערכת ניהול התוכן בה הם משתמשים היא קלה ופשוטה לשימוש. ישנן מערכות מסורבלות שמקשות את העבודה ולפעמים כתיבת פוסט פשוט הופכת להיות פעולה של עשרות לחיצות ומעברי דפים בעוד שיש חלופות אחרות יותר טובות.

המערכת של GoCms מצטיינת בקלילותה ביחס למערכות אחרות. המערכת נבנתה על ידינו בהתאמה אישית כדי שקהל הלקוחות שלנו יהנה ממערכת יעילה ואפקטיבית לשימוש באתר שלהם. שימוש במערכת, בדגש על הוספת דפים לאתר, הופכת להיות פעולה פשוטה מאוד גם עבור אלו שאין להם שום ידע במערכות ניהול תוכן אחרות, וכמובן שהמערכת שלנו היא גם בעברית עבור הקהל הישראלי.

מי שניהל בעבר אתר וורדפרס בוודאי יודע איזו נוחה היא הקלות של השימוש בעורך תוכן איכותי וטוב. גם המערכת שלנו מאפשרת כתיבת תכנים עשרים בקלות, ממש כמו בתכנת הוורד במחשב. אפשר לבצע כתיבה צבעונית, עם הדגשות, כותרות, רשימות והוספת תמונות בקלות רבה.

אם אתם מחפשים לבנות אתר אינטרנט ומעדיפים לא להסתבך או לבזבז שעות ארוכות בהבנה של מערכת מסובכת, בחירה ב-GoCms תהיה הבחירה המושלמת עבורכם. למשל, על מנת לפתוח דף באתר, יש צורך לבצע התחברות לפאנל, ללחוץ על 'הוסף דף', לכתוב את התוכן ולשמור. זה הכל! נשמע פשוט ביותר לא?

אגב, מערכת ניהול קלה שאינה מכבידה על השרת תורמת למהירות האתר באופן קריטי ובכך גם תורמת לקידום האתר בגוגל.


תהיו חברתיים, שתפו את המאמר.
פוסטים נוספים
ביצוע שינויים וניהול אתר קיים
צפיות: 2311
אתר אינטרנט לאחר הקמת עסק חדש
אז איזה אתר בעצם צריך כשהוחלט על הקמת עסק קטן, האם אתר קטן? האם אתה תדמית? האם בחינם? האם בכסף? כל התשובות לכל השאלות במאמר שלפניכם
צפיות: 2157
תגובות למערכת ניהול תוכן קלה ופשוטה
הוסף תגובה
שם מלא:
האם אתה רובוט? (רשום את המספר שמונה)
תוכן התגובה: