תפריט תפריט
menu mobile
gocms
בניית אתרי תדמית | בניית אתרי תדמית לעסקים | בניית אתר תדמיתי לעסק | בניית אתר לעסק | בניית אתרים לעסקים

אתר תדמית זול - למה ואיך?

אתר תדמית זול הוא לא בהכרח אתר רע. בגלל ההכרח להופיע באינטרנט ובגוגל מחירי האתרים עולים (ביקוש והיצע) אך מה לעשות ולעסקים קטנים אין כסף להשקיע? הפתרון : אתרי תדמית זולים.

ישנם עסקים קטנים שלא יכולים להרשות לעצמם לשלם הון תועפות עבור אתר אינטרנט. בניית אתר תדמית בחברות גדולות יכולה להיות עסק די יקר ומחיר אתר אינטרנט בסיסי יכול לעלות יותר מעשרת אלפים שקלים כל זאת בגלל השם של החברה והרצון שלה לא לעבוד מול עסקים קטנים אלא רק עם חברות גדולות. חברות גדולות יכולות לספק עבודה אחת משתלמת במקום עבודה עם הרבה לקוחות קטנים שמספקים מעט. אנשים שלא מבינים בתחום יכולים לחשוב שהמחירים המפוצצים שהם קיבלו בהצעת המחיר הם המחיר בשוק ולקחת עסקאות לא משתלמות או לחשוב שהמחירים באינטרנט מאוד לא הוגנים ולוותר על אתר אינטרנט בכלל. בניית אתר תדמית לא חייבת להיות בהכרח סיפור יקר ואם תפנו למקומות הנכונים תוכלו להשיג מחיר הוגן בהחלט לבניית אתר לעסק שלכם. אתר תדמית במחיר חד פעמי של אלפים בודדים או במחיר של עשרות שקלים בחודש או מאות שקלים בשנה הוא אפשרי בהחלט ואתם רק צריכים להגיע למקום הנכון שייתן לכם את ההצעה המשתלמת ביותר בשביל שתקבלו אתר אינטרנט יפה שיציג את העסק שלכם לעולם הרחב שקיים ברשת.

עצם העובדה שאתם מקבלים אתר תדמית במחיר זול זה לא אומר בהכרח שהאתר שלכם יהיה פחות טוב משל האחרים, במקרים רבים מדובר באתר אינטרנט שלא נופל מאתרים אחרים שעולים אלפי שקלים יותר אלא שהוא פשוט נבנה בצורה אחרת והעסקה נעשית באופן אחר. אם ניקח שני אתרי תדמית סטנדרטים, אחד יקר ואחד זול ונשווה ביניהם, נגלה שיש בהם פחות או יותר אותו דבר, בשניהם יש לוגו, אמצעי ליצירת קשר, תוכן בדף הבית ודפי תוכן שאליהם אפשר להגיע דרך התפריט. מעבר לזה, כבר לא יהיה מדובר באתר תדמית בסיסי וכל אחד יכול לעשות ככל העולה על רוחו בהתאם לסוג העסק שיש לו, אך זה לא הכרחי. החשיבות העיקרית שיש לבעל עסק שרוצה לבנות אתר אינטרנט במחיר זול הוא שהוא רוצה להיות באינטרנט במוקדם ככל האפשר מבלי לבזבז זמן יקר, העיקר שללקוחות שלו תהיה האפשרות לרשום את שם העסק בגוגל ולמצוא אותו, מכיוון שהיום באינטרנט, אתה באינטרנט משמע אתה קיים.

 


תהיו חברתיים, שתפו את המאמר.
פוסטים נוספים
תשלום מתחדש או חד פעמי?
האם כדאי לשלם על אתר תשלום חדש פעמי או מנוי חודשי / שנתי. התשובה לשאלה נמצאת בפוסט הפשוט שלפניכם.
צפיות: 2351
אתר תדמית רספונסיבי
אתר תדמית רספונסיבי המותאם אישית עבורך זה הפיתרון הטוב ביותר בעידן הדיגטלי. ריבוי המכשירים וסוגי הרזולוציות וכן עליית השימוש בסלולרי מגבירים את הצורך לאתר המותאם לה-כ-ל
צפיות: 2266
תגובות לאתר תדמית זול - למה ואיך?
הוסף תגובה
שם מלא:
האם אתה רובוט? (רשום את המספר שמונה)
תוכן התגובה: